KAMEŇ-ZM s.r.o.

  • Použivateľ

Článok blogu

KAMEŇ-ZM s.r.o.

Cena a kvalita ktorá Vás presvedčí ...

KAMEŇ-ZM s.r.o. · 26.03.2019 16:46:00

Naša spoločnosť sa zaoberá ťažbou, spracovaním a predajom prírodného kameňa. Špecializujeme sa predovšetkým na prírodný kameň andezit z vlastného lomu. Andezit ťažíme a ďalej spracovávame predovšetkým a s ohľadom na životné prostredie čo najšetrnejším spôsobom. Ťažba andezitu, štiepanie a jeho ďalšie spracovanie je preto vykonávané prevažne ručným spôsobom. Použitím ručného náradia sa kameň priamo zo skalných blokov naťaží, následne rozštiepa a roztriedi podľa hrúbok a priemerov jednotlivých kusov.
Z dôvodu vlastného zdroja kameňa vám preto vieme zabezpečiť tú najlepšiu cenu na trhu.
Samozrejmosťou je, že pre vás mame v ponuke aj iné druhy prírodného kameňa so širokým spektrom využitia, ako v exteriéri, tak v interiéri. Ponúkané materiáli dovážame zo zahraničia priamo od overených a spoľahlivých partnerov.
Ďalej sme sa začali na základe skúseností, praxe a hlavne požiadaviek našich zákazníkovi venovať v spoločnosti výrobe prenosných gabiónov a samotným realizáciám gabiónových stavieb (samostatne stojace mury, oporne múry a rôzne iné záhradné alebo dekoračné prvky vyrobené zo zváraných pozinkovaných sieti).

Kategórie

Táto stránka pre správnu funkčnosť používa súbory cookies. Viac sa môžete dozvedieť kilknutím na tento odkaz.
Rozumiem